Teknoloji

30 Liradan 539 Liraya: Witcher Oyunları Yeniden Yükseldi, Oyuncular Ayaklandı

Witcher serisi ülkemizde çok seviliyor. Ancak Steam’in Türk dolar kuru politikasını yeniden gözden geçirmeye başlamasıyla birlikte bu popülarite sona eriyor gibi görünüyor. Daha önce fiyat artışı yapılan The Witcher serisi, geçtiğimiz saatlerde yeniden fiyat artışı yaşadı.

2015 yılında piyasaya sürülmesine rağmen hala sevilen bir oyundur; Witcher 3.

Başta sayısız ödül olmak üzere birçok rekoru elinde bulunduran ve bazı oyunculara göre dünyanın en uygun oyunu konumunda olan The Witcher 3, bir zamanlar 29.99 TL fiyatla alınabiliyordu. Ancak bu durumun artık sadece bir hayal olduğunu söyleyebiliriz.

The Witcher 3: Wild Hunt şimdi 539,00 TL…

Sadece ana oyun değil, birbirinden güzel 2 ek paket de arttırılmış durumda. Bir kötü haber daha verelim serinin ikinci oyunu The Witcher 2 259,00 TL oldu. Blood and Wine DLC’si 259,00 TL’ye, Hearts of Stone ek paketi ise 129,00 TL civarına ulaştı.

Geçtiğimiz aylarda Cyberpunk 2077’ye zam gelmişti.

Aslında Cyberpunk 2077 tanıtımı öncü bir haber olarak görülebilir. Ancak durum şu ki, o dönem The Witcher serisi de fiyat artışına gitmişti. Şimdi akıllarda tek bir soru var; The Witcher serisi yeniden yükseltildiyse, Cyberpunk 2077 ve yeni genişleme paketi yeniden yükseltilebilir mi?

Elbette Twitter ağlatan ve güldüren paylaşımlarla dolu ?

Tabi sana göre bir durum yok Steam abi…

Bizim bir hayalimiz var.

Neyse ki sahalar şu şekilde rahat;

Ben bir erkeğim…

İyi günler.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu